L4008L656
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L4008L656 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L4008L656
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.L4008L656.pdf2.L4008L656.pdf3.L4008L656.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L4008L656
Tau Wae L4008L656 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88448 pcs Pepa Raraunga 1.L4008L656.pdf2.L4008L656.pdf3.L4008L656.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L4008D8TP
L4008D8TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO252
I roto i te taonga: 73183 pcs
Tikiake: L4008D8TP.pdf
RFQ
L4008R6TP
L4008R6TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 8A TO220R
I roto i te taonga: 90473 pcs
Tikiake: L4008R6TP.pdf
RFQ
L4008L6
L4008L6
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220