L25S600.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25S600.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600A 250VAC/200VDC
Ngā Rauemi: L25S600.V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25S600.V
Tau Wae L25S600.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600A 250VAC/200VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1175 pcs Pepa Raraunga L25S600.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 1.594" L (38.10mm x 40.50mm) Raupapa POWR-GARD® L25S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L25S 600
L25S600
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600A