L2008L659
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L2008L659 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L2008L659
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 200V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.L2008L659.pdf2.L2008L659.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L2008L659
Tau Wae L2008L659 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 200V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4777 pcs Pepa Raraunga 1.L2008L659.pdf2.L2008L659.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L2008D6RP
L2008D6RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 200V 8A TO252
I roto i te taonga: 4144 pcs
Tikiake: L2008D6RP.pdf
RFQ
L2008L6
L2008L6
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 200V 8A TO220