L2006D5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L2006D5TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 200V 6A TO252
Ngā Rauemi: 1.L2006D5TP.pdf2.L2006D5TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L2006D5TP
Tau Wae L2006D5TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 200V 6A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4325 pcs Pepa Raraunga 1.L2006D5TP.pdf2.L2006D5TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa L2006D5
Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 50A, 60A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA Whirihoranga Single