L15S045.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S045.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L15S045.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 45A 150VAC/VDC
Ngā Rauemi: L15S045.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L15S045.T
Tau Wae L15S045.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 45A 150VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3457 pcs Pepa Raraunga L15S045.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 150V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Raupapa POWR-GARD® L15S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa L15S 40-100
L15S045
L15S45
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 45A