L15S005.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S005.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L15S005.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG
Ngā Rauemi: L15S005.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L15S005.T
Tau Wae L15S005.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5721 pcs Pepa Raraunga L15S005.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 150V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® L15S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa L15S 5A
L15S005
L15S5
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A