KLKR030.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR030.TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLKR030.TS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLKR030.TS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLKR030.TS
Tau Wae KLKR030.TS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 3685 pcs Pepa Raraunga KLKR030.TS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLKR
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa KLKR030.TSLF
KLKR030.TSLF-ND
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 30A