KLKD.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.100T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLKD.100T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: KLKD.100T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLKD.100T
Tau Wae KLKD.100T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7898 pcs Pepa Raraunga KLKD.100T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLKD
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa F11253
KLKD.100
KLKD.100T-ND
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 85.5 Ohms
Whakatauranga onamata 100mA Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100kA AC, 50kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Solar (Photovoltaic)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLK15
KLK15
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: FUSE 600V 15A