KLDR1.12T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR1.12T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR1.12T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.12A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR1.12T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR1.12T
Tau Wae KLDR1.12T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.12A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4788 pcs Pepa Raraunga KLDR1.12T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 1.12A
Katoa CC Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLDR1.25T
KLDR1.25T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 1.25A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 5865 pcs
Tikiake: KLDR1.25T.pdf
RFQ
KLDR1.12TXP
KLDR1.12TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 1.12A 600VAC/300VDC