KLDR.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.100T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR.100T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR.100T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR.100T
Tau Wae KLDR.100T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5488 pcs Pepa Raraunga KLDR.100T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F5245
KLDR.100T-ND
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 100mA Katoa CC
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLDR.200HXP
KLDR.200HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 5564 pcs
Tikiake: KLDR.200HXP.pdf
RFQ
KLDR.100TXP
KLDR.100TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC