K3601GLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K3601GLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K3601GLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua MP SIDAC 360V DO15
Ngā Rauemi: K3601GLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K3601GLRP
Tau Wae K3601GLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga MP SIDAC 360V DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90468 pcs Pepa Raraunga K3601GLRP.pdf
Tuhinga o mua - Breakover 380V Pūrere Pūrere Whakarato DO-15
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Diac/Sidac Thyristor 380V 50A DO-15
I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 50A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Breakover 10µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
K3601GL
K3601GL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: MP SIDAC 360V DO15
I roto i te taonga: 69310 pcs
Tikiake: K3601GL.pdf
RFQ
K3604-46
K3604-46
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: HEADER
I roto i te taonga: 5521 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: POWER CONNECTOR FEMALE CONTACT
Tikiake:
K3601G
K3601G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 340-380V 1A DO15