K2202GRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K2202GRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K2202GRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 205-230V 1A DO15
Ngā Rauemi: K2202GRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K2202GRP
Tau Wae K2202GRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 205-230V 1A DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74436 pcs Pepa Raraunga K2202GRP.pdf
Tuhinga o mua - Breakover 205 ~ 230V Pūrere Pūrere Whakarato DO-15
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Diac/Sidac Thyristor 205 ~ 230V 1A DO-15
I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 1A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA
I teie nei - Breakover 10µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
K220J10C0GF5TL2
K220J10C0GF5TL2
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 2361920 pcs
Tikiake: K220J10C0GF5TL2.pdf
RFQ
K2202G
K2202G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 205-230V 1A DO15