JLLN090.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN090.VXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN090.VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUS 300V F/A CLASS T 90A PLTD
Ngā Rauemi: JLLN090.VXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN090.VXP
Tau Wae JLLN090.VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUS 300V F/A CLASS T 90A PLTD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2704 pcs Pepa Raraunga JLLN090.VXP.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLN1000XXP
JLLN1000XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 1000A PLTD
I roto i te taonga: 232 pcs
Tikiake: JLLN1000XXP.pdf
RFQ
JLLN090.V
JLLN090.V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 90A 300VAC/125VDC