JLLN060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN060.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 300VAC/160VDC
Ngā Rauemi: JLLN060.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN060.T
Tau Wae JLLN060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 300VAC/160VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4954 pcs Pepa Raraunga JLLN060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa JLLN 60A
JLLN060
JLLN60
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 60A