IDSR500.X
Hua Hua
Tau Wae: IDSR500.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 500A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR500.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 332 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR500.X
Tau Wae IDSR500.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 500A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 332 pcs Pepa Raraunga IDSR500.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 3.343" Dia x 13.374" L (84.90mm x 339.70mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa IDSR 500
IDSR500
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 500A