IDSR200.X
Hua Hua
Tau Wae: IDSR200.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 200A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR200.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR200.X
Tau Wae IDSR200.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 200A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1031 pcs Pepa Raraunga IDSR200.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.843" Dia x 6.689" L (46.80mm x 169.90mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa IDSR 200
IDSR200
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 200A