IDSR03.2T
Hua Hua
Tau Wae: IDSR03.2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR03.2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR03.2T
Tau Wae IDSR03.2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4055 pcs Pepa Raraunga IDSR03.2T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa IDSR 3 2/10
IDSR03.2
IDSR3.2
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 3.2A