IDSR01.8T
Hua Hua
Tau Wae: IDSR01.8T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 1.8A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR01.8T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR01.8T
Tau Wae IDSR01.8T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 1.8A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4707 pcs Pepa Raraunga IDSR01.8T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa IDSR 1 8/10
IDSR01.8
IDSR1.8
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 1.8A