HVR600P160CRAF
Hua Hua
Tau Wae: HVR600P160CRAF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
Ngā Rauemi: HVR600P160CRAF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVR600P160CRAF
Tau Wae HVR600P160CRAF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga HVR600P160CRAF.pdf
Momotuhi - Max 60V (600V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, HVR600
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 4 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 320mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 160mA Whakaaetanga cURus, TUV