HVR250P120CRCF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVR250P120CRCF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: HVR250P120CRCF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVR250P120CRCF
Tau Wae HVR250P120CRCF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5622 pcs Pepa Raraunga HVR250P120CRCF.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 850ms Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.268" Dia x 0.201" T (6.80mm x 5.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, HVR250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 14 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5.4 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.217" (5.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 240mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA Whakaaetanga cURus, TUV