HA15-2-27-33
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
HA15-2-27-33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA15-2-27-33
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 350MA 265V
Ngā Rauemi: 1.HA15-2-27-33.pdf2.HA15-2-27-33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA15-2-27-33
Tau Wae HA15-2-27-33 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 350MA 265V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88494 pcs Pepa Raraunga 1.HA15-2-27-33.pdf2.HA15-2-27-33.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 265V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.090" Dia x 0.600" L (2.28mm x 15.24mm) Raupapa HA15-2
Wā Whakaora 0.2ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa F7854
HA15-2-27-33-ND
Tae Mahi -20°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.6ms Whakaritea Range 27 ~ 33AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Te roa - Whānui 1.590" (40.39mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 27 ~ 33AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 265V Through Hole Anei - Whakawhiti 350mA (AC), 500mA (DC)
I teie nei - Whakahaerehia 1.5A (DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.2pF