HA15-2-12-23
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA15-2-12-23
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 300MA 265V
Ngā Rauemi: 1.HA15-2-12-23.pdf2.HA15-2-12-23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA15-2-12-23
Tau Wae HA15-2-12-23 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 300MA 265V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94448 pcs Pepa Raraunga 1.HA15-2-12-23.pdf2.HA15-2-12-23.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 265V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.090" Dia x 0.600" L (2.28mm x 15.24mm) Raupapa HA15-2
Wā Whakaora 0.2ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Tae Mahi -20°C ~ 125°C Whakamahia te wa 0.6ms
Whakaritea Range 12 ~ 23AT Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa - Whānui 1.590" (40.39mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 12 ~ 23AT Operate Range 10W 300mA (AC), 400mA (DC) 265V Through Hole
Anei - Whakawhiti 300mA (AC), 400mA (DC) I teie nei - Whakahaerehia 1.4A (DC)
Takahanga SPST-NO Te kaha 0.2pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HA15-0.9-A+
HA15-0.9-A+
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 14W