GDB61153Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDB61153Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PWR DISTRIB BLOCK 3POS 115A 600V
Ngā Rauemi: GDB61153Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDB61153Z
Tau Wae GDB61153Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PWR DISTRIB BLOCK 3POS 115A 600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2796 pcs Pepa Raraunga GDB61153Z.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Momo Power Distribution Block
Raupapa POWR-BLOKS™ Tuhinga o mua 3
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakanuihia te Raina Rorohiko / Raako - Whakauru i nga Hononga Raina Ma te Poina 6
Tae Hono Hononga Screw Connection Raina Raina Raina / Rahi Akoranga -
Raina Raina Raina I Poina 1 Raina Hononga Raina Raina Screw Connection
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 3 Pole Power Distribution Block 115A 600V
Whakatauranga onamata 115A