FT600-2000-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FT600-2000-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FT600-2000-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 1.FT600-2000-2.pdf2.FT600-2000-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FT600-2000-2
Tau Wae FT600-2000-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4969 pcs Pepa Raraunga 1.FT600-2000-2.pdf2.FT600-2000-2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.402" L x 0.122" W x 0.122" H (10.20mm x 3.10mm x 3.10mm)