FLSR600.X
Hua Hua
Tau Wae: FLSR600.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR600.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 358 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR600.X
Tau Wae FLSR600.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 358 pcs Pepa Raraunga FLSR600.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 3.094" Dia x 13.374" L (78.60mm x 339.70mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa FLSR 600
FLSR600
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLSR500.XXID
FLSR500.XXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 405 pcs
Tikiake: FLSR500.XXID.pdf
RFQ
FLSR450.XXID
FLSR450.XXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 358 pcs
Tikiake: FLSR450.XXID.pdf
RFQ
FLSR600.XXID
FLSR600.XXID
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC