FLSR025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLSR025.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR025.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR025.T
Tau Wae FLSR025.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6284 pcs Pepa Raraunga FLSR025.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLSR 25
FLSR025
FLSR25
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 25A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLSR03.5T
FLSR03.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 5182 pcs
Tikiake: FLSR03.5T.pdf
RFQ
FLSR025.TXID
FLSR025.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 9843 pcs
Tikiake: FLSR025.TXID.pdf
RFQ
FLSR02.5TXID
FLSR02.5TXID
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC
Tikiake: FLSR02.5TXID.pdf
FLSR03.2TXID
FLSR03.2TXID
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
Tikiake: FLSR03.2TXID.pdf
FLSR02.8TXID
FLSR02.8TXID
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.8A 600VAC/300VDC
Tikiake: FLSR02.8TXID.pdf
FLSR02.5T
FLSR02.5T