FLSR012.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLSR012.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR012.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR012.T
Tau Wae FLSR012.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5672 pcs Pepa Raraunga FLSR012.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLSR 12
FLSR012
FLSR12
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 12A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLSR010.TXID
FLSR010.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4035 pcs
Tikiake: FLSR010.TXID.pdf
RFQ
FLSR012.TXID
FLSR012.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC