FLSR.600T
Hua Hua
Tau Wae: FLSR.600T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR.600T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR.600T
Tau Wae FLSR.600T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4309 pcs Pepa Raraunga FLSR.600T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLSR 6/10
FLSR.600
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600mA