FLNR045.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLNR045.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: FLNR045.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLNR045.T
Tau Wae FLNR045.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6220 pcs Pepa Raraunga FLNR045.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Raupapa POWR-GARD® FLNR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLNR 45
FLNR045
FLNR45
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 45A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLNR060.TXID
FLNR060.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC
I roto i te taonga: 6874 pcs
Tikiake: FLNR060.TXID.pdf
RFQ
FLNR045.TXID
FLNR045.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC/125VDC