FHJC1002GA-F60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FHJC1002GA-F60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HOLDER 58V 60A PANEL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHJC1002GA-F60
Tau Wae FHJC1002GA-F60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HOLDER 58V 60A PANEL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5554 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 58V Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa FHJ Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Momo Purihi Holder Momo Momo -
Rahi Whakairo 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.1mm x 12mm x 27mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related JCASE®
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 58V 1 Circuit Panel Mount Whakatauranga onamata 60A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHJC1001FXA
FHJC1001FXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER 58V 40A IN LINE
I roto i te taonga: 5770 pcs
Tikiake:
RFQ
FHJC1002L
FHJC1002L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER 58V 60A IN LINE
I roto i te taonga: 12379 pcs
Tikiake: FHJC1002L.pdf
RFQ
FHJC1002G
FHJC1002G
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 58V 60A IN LINE
Tikiake: FHJC1002G.pdf
Tikiake: FHJC2002G.pdf
FHJC1002MB-F60
FHJC1002MB-F60
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER 58V 60A PANEL MNT
Tikiake:
FHJC1002GA
FHJC1002GA