FCD121160TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FCD121160TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCD121160TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.6A 50VDC 1206
Ngā Rauemi: FCD121160TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCD121160TP
Tau Wae FCD121160TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.6A 50VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4040 pcs Pepa Raraunga FCD121160TP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm)
Raupapa FCD12 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa WK6218TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.027 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.075 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus