FCD060400TP
Hua Hua
Tau Wae: FCD060400TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 400MA 32VDC 0603
Ngā Rauemi: FCD060400TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCD060400TP
Tau Wae FCD060400TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 400MA 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4983 pcs Pepa Raraunga FCD060400TP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Raupapa FCD Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.000432
DC Resistance 0.33 Ohms Whakatauranga onamata 400mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A