ER-600VC-TR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER-600VC-TR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RES SENSING 20K 1000V L-L
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 245 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER-600VC-TR
Tau Wae ER-600VC-TR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RES SENSING 20K 1000V L-L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 245 pcs Pepa Raraunga
Raupapa POWR-GARD® Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Mo te Whakamahia me te / Products Related - Momo Accessory Sensing Resistor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ER-5WP
ER-5WP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RES SENSING 5KV WEATHERPROOF
I roto i te taonga: 42 pcs
Tikiake: ER-5WP.pdf
RFQ
ER-532-009
ER-532-009
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
I roto i te taonga: 6583 pcs
Tikiake:
RFQ
ER-600VC
ER-600VC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SENSING RESISTOR 600V
I roto i te taonga: 322 pcs
Tikiake: ER-600VC.pdf
ER-AT50
ER-AT50
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONDUCTIVE TUBE 500MM