DST10100S-A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
DST10100S-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DST10100S-A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Ngā Rauemi: DST10100S-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DST10100S-A
Tau Wae DST10100S-A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149801 pcs Pepa Raraunga DST10100S-A.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-277B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN Ētahi Ingoa F10098DKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DST10100S
DST10100S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO-277B