D8015L56
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D8015L56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D8015L56
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220
Ngā Rauemi: 1.D8015L56.pdf2.D8015L56.pdf3.D8015L56.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D8015L56
Tau Wae D8015L56 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86067 pcs Pepa Raraunga 1.D8015L56.pdf2.D8015L56.pdf3.D8015L56.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 9.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4µs
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 800V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 800V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 9.5A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D801S45T
D801S45T
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 4.5KV 1570A
I roto i te taonga: 5758 pcs
Tikiake: D801S45T.pdf
RFQ
D8025L
D8025L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 15.9A TO220