D6015L52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D6015L52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D6015L52
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
Ngā Rauemi: 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D6015L52
Tau Wae D6015L52 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86924 pcs Pepa Raraunga 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 9.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4µs
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 9.5A
Capacitance @ Vr, F - Tau Wae Tuakiri D6015
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D601J12S215HQA
D601J12S215HQA
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
I roto i te taonga: 23724 pcs
Tikiake: D601J12S215HQA.pdf
RFQ
D6015L58
D6015L58
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
I roto i te taonga: 64616 pcs
Tikiake: D6015L58.pdf
RFQ
D6015L
D6015L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse