CR2600SC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CR2600SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR2600SC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 220V 250A DO-214
Ngā Rauemi: CR2600SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR2600SC
Tau Wae CR2600SC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 220V 250A DO-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5768 pcs Pepa Raraunga CR2600SC.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 220V
Tuhinga o mua - Breakover 300V Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa CR2600SCCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 60pF