CR1500SC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CR1500SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR1500SC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 140V 250A DO-214 SMD
Ngā Rauemi: CR1500SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR1500SC
Tau Wae CR1500SC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 140V 250A DO-214 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5496 pcs Pepa Raraunga CR1500SC.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa CR1500SCCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 80pF