CR1100SC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CR1100SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR1100SC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR SIBOD 90VR DO-214AA
Ngā Rauemi: CR1100SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR1100SC
Tau Wae CR1100SC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 4346 pcs Pepa Raraunga CR1100SC.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 90V
Tuhinga o mua - Breakover 130V Raupapa -
Packaging - Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 120pF