CG5470LNF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG5470LNF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 470V 5KA 470V W/ FAILSAFE
Ngā Rauemi: CG5470LNF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG5470LNF
Tau Wae CG5470LNF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 470V 5KA 470V W/ FAILSAFE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50311 pcs Pepa Raraunga CG5470LNF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 470V Te manawanui -
Raupapa CG5 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case - Tuhinga o mua 2
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 470V 5000A (5kA) 2 Pole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG551T200U3C
CG551T200U3C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 550UF 200V SCREW
I roto i te taonga: 3586 pcs
Tikiake: CG551T200U3C.pdf
RFQ
CG5470L
CG5470L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 470V 5KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 65789 pcs
Tikiake: CG5470L.pdf
RFQ
CG5550
CG5550
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 550V 5KA
Tikiake:
Whakaahuatanga: GDT 600V 5KA