CG5350LN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG5350LN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 5KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG5350LN
Tau Wae CG5350LN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 5KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54946 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Raupapa CG5 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole