CG5150MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG5150MS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 150V 5KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG5150MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG5150MS
Tau Wae CG5150MS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 150V 5KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74340 pcs Pepa Raraunga CG5150MS.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 150V Te manawanui -
Raupapa CG5 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount