CG2350LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2350LSNTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2350LSNTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2350LSNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2350LSNTR
Tau Wae CG2350LSNTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63969 pcs Pepa Raraunga CG2350LSNTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2350LSTR
CG2350LSTR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT
I roto i te taonga: 54445 pcs
Tikiake: CG2350LSTR.pdf
RFQ
CG2350LS
CG2350LS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse