CG2300LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2300LSNTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2300LSNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2300LSNTR
Tau Wae CG2300LSNTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 300V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63618 pcs Pepa Raraunga CG2300LSNTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 300V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 300V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2300LSN
CG2300LSN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 58447 pcs
Tikiake: CG2300LSN.pdf
RFQ
CG225B
CG225B
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 7-11MM 1/2NPT NYLON
I roto i te taonga: 5894 pcs
Tikiake:
RFQ
CG2350
CG2350
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 350V 20KA