CG2145LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2145LTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2145LTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 145V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2145LTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2145LTR
Tau Wae CG2145LTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 145V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75273 pcs Pepa Raraunga CG2145LTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 145V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 145V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole