CCMR060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR060.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR060.T.pdf2.CCMR060.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR060.T
Tau Wae CCMR060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2222 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR060.T.pdf2.CCMR060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.850" Dia x 1.880" L (21.60mm x 47.80mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case - Ētahi Ingoa CCMR 60
CCMR060
CCMR060.T-ND
CCMR060T
CCMR60
CCMR60A
F1819
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 60A