CCMR020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR020.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR020.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR020.T.pdf2.CCMR020.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR020.T
Tau Wae CCMR020.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5031 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR020.T.pdf2.CCMR020.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa CCMR020.T-ND
CCMR020T
F1815
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Katoa CC