CCMR.800T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR.800T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR.800T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR.800T.pdf2.CCMR.800T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR.800T
Tau Wae CCMR.800T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3990 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR.800T.pdf2.CCMR.800T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 800mA