BTA16-800SW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA16-800SW3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTA16-800SW3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.BTA16-800SW3G.pdf2.BTA16-800SW3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTA16-800SW3G
Tau Wae BTA16-800SW3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88488 pcs Pepa Raraunga 1.BTA16-800SW3G.pdf2.BTA16-800SW3G.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa BTA16-800SW3G-ND
BTA16-800SW3GOS
BTA16800SW3G
Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 16A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 170A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 20mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA