ASMDC125F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ASMDC125F/33-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASMDC125F/33-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.ASMDC125F/33-2.pdf2.ASMDC125F/33-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASMDC125F/33-2
Tau Wae ASMDC125F/33-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141321 pcs Pepa Raraunga 1.ASMDC125F/33-2.pdf2.ASMDC125F/33-2.pdf
Momotuhi - Max 33V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2s Te matotoru (Max) 0.028" (0.71mm)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Raupapa PolySwitch®, ASMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 250 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga PS300, PS400 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa F9960DKR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.25A Ih Surface Mount 2-SMD
I teie nei - Te haere (Te) 2.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.25A Whakaaetanga -